Blog: Aktualizace emailových schránek

Právě jsme provedli aktualizaci serverů pro přijímání a odesílání emailů.

  • Publikováno:
  • Kategorie:
    Novinky
Aktualizace emailových schránek

Díky této změně budete moci nově využívat několik výhod jako jsou například:

Neomezeně emailů

Změnili jsme kompletně náš přístup k emailovým schránkám a zavedli nově neomezenou velikost emailových schránek. A co neomezený email skutečně znamená? Nemusíte již řešit počet emailů ve vaší schránce a jediný limit, který Vaše zpráva má je omezení maximální velikosti jednoho emailu, které je stanoveno na 20 MB a celkový počet emailů v jedné schránce je pak omezen na 50 000 zpráv na 1 emailovou schránku z důvodu udržení stability systému.

Hromadná pošta

Pokud Vás po přihlášení trápila hromada newsletterů, průzkumů spokojenosti a dalších hromadně odesílaných emailů, které komplikovali orientaci mezi jinak důležitými emaily. Máme pro vás nyní řešení v podobě složky „Hromadná pošta“ kde tyto emaily budou k dispozici 14 k přečtení a po této době budou automaticky vymazány. Věříme že díky této filtraci budete mít lepší přehled na Vaší ostatní doručenou poštou.

Pokud by Vám však toto řešení nevyhovovalo stále Vám umíme nastavit i jednotnou složku jak pro běžnou doručenou poštu, tak i pro poštu hromadně odesílanou.

Další vylepšení dostal také náš SPAM filtr, díky čemu se do vašich emailových schránek dostane ještě méně nevyžádané pošty. Změnu dostala také funkčnost koše, kdy jsou emaily starší 14 dnů automaticky mazány, není tak již třeba koš vysypávat.

Nové nastavení emailů

V důsledku změny serverů na kterých jsme ukládali poštu, došlo také ke změnám v POP3, IMAP a SMTP nastavení. Aktuální nastavení proto uvádíme zde:

Typ Adresa Port Spojení
SMTP smtp.imeow.cz 465 šifrované spojení SSL
IMAP imap.imeow.cz 993 šifrované spojení SSL
POP3 pop3.imeow.cz 995 šifrované spojení SSL