Marketingové poradenství

Hledáte strategii, jakým způsobem dát o své firmě, službách a produktech vědět zákazníkům? Chcete, aby lidé znali a poznávali Vaši značku? Navrhneme pro Vás strategii, díky které o Vás budou lidé vědět a představíme Vaše služby tak, aby oslovily každého potencionálního zákazníka.

Grafika Marketing

Reklamní kampaně

Ne všichni jsme ve spojení se světem prostřednictvím moderních technologií a je potřeba stále myslet i na klasickou prezentaci Vašeho produktu či společnosti. My si to uvědomujeme, a proto jsme schopni pro Vás připravit i reklamní předměty, jako například reklamní tašky, letáky či brožury. V nabídce ale také máme i speciality, jako je například reklamní čokoláda.

Srovnávače cen a zboží

Máte mnoho produktů na Vašem eshopu a potřebujete se prosadit mezi konkurencí? Máte lepší zákaznický servis? Využijte své přednosti k prezentaci na srovnávačích zboží.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě se mohou zdát složité a spletité. Ukrývají ale velký potenciál. Připravíme pro Vás strategii, jak originálním způsobem nabídnout Vaše produkty a služby zákazníkům. Navrhneme publikační plán, rozpočet a obsah příspěvků takovým způsobem, aby o Vás lidé věděli a se zájmem sledovali novinky ve Vaší společnosti.

Grafika Marketing

Realizovali jsme

Webové stránky VPdetailing

VP detailing

Webové stránky
Portfolio web ondra-malek.com

Ondra Malek

Webové stránky
Portfolio web vasetrojka.eu

Vasetrojka

Webové stránky
Portfolio web cleomusic.eu

Cleo Music

Webové stránky

Jak postupujeme při realizaci zakázky?

Dělat marketing, není jen o naklikání reklamy na Facebooku ani není jen o letácích ve schránkách. marketing zajišťuje kompletní průchod zákaznickým procesem a to od seznámení s firmou, po průběh nákupu až po péči o zákazníka před jeho dalšími nákupy.

Analýza situace

Zjistíme, jaká jsou silná a slabá místa Vašeho podnikání, prozkoumáme Vaši konkurenci, výsledky dosavadní propagace a zjistíme, jaký názor mají Vaši zákazníci.

Návrh strategie

Zpracujeme dostupné údaje a připravíme analýzu situace. S přihlédnutím k informacím od konkurence následně vypracujeme plán na vyřešení zjištěných problémů.

Řešení situace

Nastavíme prodejní postupy, provedme úpravy na webu, navrhneme reklamní kampaně a vyřešíme i další hlavní problémy, které trápí Vaše zákazníky.

Vyhodnocení

Provedeme vyhodnocení uskutečněných změn a optimalizujeme drobné nedostatky. Na základě výsledků pak zvolíme další vhodný postup k udržitelnosti.

Chcete pomoc v oblasti marketingu?

Neváhejte se nám ozvat a my pro Vás rádi připravíme nabídku na míru.

    kocour Perseus s kravatou