Halloween 2020 sleva 50% grafické návrhy

Akce platí do 30.11. pro nové zákazníky

Grafika Grafika

Grafika a propagační materiály

Postaráme se, ať jste vidět

Budování povědomí o Vašich produktech a značce je v dnešní době nedílnou součástí každého úspěšného podnikání. A to jak prostřednictvím klasických, tak i digitálních médií.

Jsme schopni pro Vás připravit kompletní publikační plán a zajistit vše od výroby vizitek, roznosu letáků, až po reklamu na velkoplošných obrazovkách.

V oblasti digitálního marketingu připravíme reklamní bannery, grafiku pro sociální sítě i produktové fotky tak, abyste vynikli před Vaší konkurencí.

Společně připravíme propagační plán, navrhneme rozpočet a zabezpečíme realizaci propagace tak, abychom maximalizovali výsledky.

Již jsme realizovali

Portfolio vizitky Radislav Naubauer

Plastové vizitky Neubauer

Grafika
Portfolio letní plakát Vapshop - náhled

Letní plakát Vapshop

Grafika
Portfolio logo Café König

Logo Café König

Grafika

Co pro vás umíme připravit?

Logo

Dokážeme navrhnout kreativní a zapamatovatelné logo pro Váš produkt či firmu tak, aby Vás úspěšně prezentovalo na každém kroku. Můžeme pro Vás připravit samostatné logo, tak i kompletní firemní prezentaci.

Vizitky

Vizitky jsou stále jedním z nejvíce používaných způsobů, jak předat kontaktní nebo adresní údaje mezi Vámi a zákazníkem, nebo obchodním partnerem. Vzhledem k množství vizitek se kterými se denně setkáváme je tak nutné aby právě vaše vizitka nezapadla mezi konkurencí.

Grafika Grafika
Grafika Grafika

Letáky

Nepatří mezi Vaše zákazníky pouze internetová generace? Pak jsou letáky tou správnou volbou abyste o sobě dali vědět Vašim zákazníkům.

Zákaznické karty

Navrhneme a zajistíme tisk zákaznických karet tak, aby Vašim zákazníkům nezapadla mezi ostatními a byla dobře použitelná s Vaším pokladním systémem.

Slidery

Chcete odlišit Vaše webové stránky od ostatních? Nechte si od nás navrhnout originální slider, který zaujme každého návštěvníka Vašich webových stránek.

Produktové foto

Připravíme produktové fotky pro Váš e-shop, katalog nebo pro jakékoli další materiály, a to jak pro běžné zobrazení, tak i pro zobrazení zobrazení ve 360° náhledu.

Grafika Grafika

Zajistíme vše od návrhu až po výsledný tisk

Tisk vizitek

od 2,20 za kus
Dokážeme zajistit profesionální tisk vizitek v mnoha variantách, a to jak jednostranné, tak oboustranné provedení.

Tisk letáků

od 3,60 za kus
Zajistíme tisk letáků v kvalitním jednostranném, případně oboustranném provedení. A to na papír o gramáži od 135g/m².

Zákaznické karty

od 6 za kus
Zajistíme tisk zákaznických karet v lesklé i matné variantě s Vámi určeným druhém kódu pro snímání a dle zvolené matrice vstupních údajů.

Výroba razítka

od 299 za kus
Zajistíme výrobu razítka s logem. Dejte sbohem strohým textům a mějte razítko, které bude podtrhovat Vaši firemní identitu.

Chcete grafické materiály?

Neváhejte se nám ozvat a my pro Vás rádi připravíme nabídku na míru.

    Kocour s notebookem