Portfolio: Cleo Music

Cleo je česká písničkářka, která působí na Youtube kanále s názvem Cleo music. V současnosti má na svém kanále 67 nahrávek a 3,73 tisíc odběratelů, jejichž počet stoupá každým dnem.

Základní údaje

Cleo Music
Cleo Music
Cleo Music

O realizaci zakázky

Počáteční stav

Počátek

Když jsme se s Cleo setkali poprvé, tak vizuální zpracování Facebookové stránky bylo vlastní výroby a grafika Youtube kanálu chyběla úplně. Společně jsme si stanovili parametry a začali jsme navrhovat zcela novou vizuální tvář od loga až po grafiku na Facebook a Youtube.

2018-2020

2018-2020

Navrhli jsme nové logo, připravili grafiku pro sociální sítě a zpracovali i závěrečnou obrazovku pro nově publikované cover songy. Jako bonus jsme pak přidali webovou stránku se základními informacemi o Cleo.

Dnes

2021

S postupem času, jsme připravili redisign, který více reflektoval jak změnu směru této umělkyně a také splňoval i požadavky na přípravu prodeje prvního vlastního alba této umělkyně. A také jsme na web přidali několik vychytávek jako je podpora tmavého motivu na základě nastavení zařízení.

Jana – Cleo Music

Názor od klienta

Jsem velice spokojená s pohotovým, ochotným a velice kreativním přístupem. Výsledek práce mě velice potěšil a dokonce předčil má očekávání, proto určitě ráda doporučím i komukoli dalšímu.
Jana – Cleo Music