Portfolio: Global Service Kebrdle

Společnost Global Service Kebrdle s.r.o. je menší realizační a stavební společnost navazující na několikaleté podnikání stejnojmenného podnikatele Jana Kebrdleho. Společnost v dnešní době nabízí služby z oblasti vyklízení a rekultivace zahrad. Zabývá se ale také i stavební činností, jako je stavba zahradních domků a pergol.

Základní údaje

Global Service Kebrdle

O realizaci zakázky

Počáteční stav

Počátek

Když jsme se s panem Kebrdlem setkali poprvé, jednalo se o podnikatele, který s několika zaměstnanci poskytoval služby v oblasti vyklízení a dodávkové přepravy. Webové stránky neexistovaly a veškeré úsilí v oblasti propagace se upínalo na firemní Facebookovou prezentaci.

V té době jsme viděli hlavní potenciál v oblasti komunikace produktu směrem k zákazníkovi. Důležitým prvkem byla také možnost představit podrobněji jednotlivé služby na webových stránkách společnosti.

2018-2020

2018-2020

Připravili jsme webové stránky a navrhli firemní identitu s přívětivou a přátelskou tváří. Zpracovali jsme publikační plán a spustili novou stránku na Facebooku. Díky učiněným krokům se objem zakázek zvýšil o 20% v mimo-sezónním období. Dále jsme také zajistili roznos letáků a spustili jsme reklamu na velkoplošné obrazovce v centru města Plzně, což přineslo další zvýšení zakázek o 10%.

Spektrum nabízených služeb se v dnešní době již rozšířilo o údržbu zahrad, pokládku dlažeb, stavbu oplocení a pergol. Došlo také k celkovému rozšíření společnosti, kdy se počet zaměstnanců od začátku naší spolupráce zdvojnásobil.

Dnes

Dnes

Po dvou letech úspěšné spolupráce, jsme se společně se společností Global Service dohodli že aktuální webová prezentace již neodpovídá dynamickému růstu společnosti a je potřeba značku více sjednotit.

V současné době je tak v přípravě postupné zavádění nové firemní identity, informačního systému pro rychlejší a efektivnější zpracovávání většího množství zakázek.

Jan Kebrdle

Názor od klienta

Perfektní služba. Rychle, na přímo, kvalitně a přehledně. Jsme velmi spokojení. Mohu vřele doporučit.
Jan Kebrdle