Global Service Kebrdle

O zakázce

Společnost Global Service Kebrdle s.r.o. je menší realizační a stavební společnost navazující na několikaleté podnikání stejnojmenného podnikatele Jana Kebrdleho. Společnost v dnešní době nabízí služby z oblasti vyklízení a rekultivace zahrad. Zabývá se ale také i stavební činností, jako je stavba zahradních domků a pergol.

Počáteční stav

Global Service - předtím

Když jsme se s panem Kebrdlem setkali poprvé, jednalo se o podnikatele, který s několika zaměstnanci poskytoval služby v oblasti vyklízení a dodávkové přepravy. Webové stránky neexistovaly a veškeré úsilí v oblasti propagace se upínalo na firemní Facebookovou prezentaci.

V té době jsme viděli hlavní potenciál v oblasti komunikace produktu směrem k zákazníkovi. Důležitým prvkem byla také možnost představit podrobněji jednotlivé služby na webových stránkách společnosti.

2018-2020

Global Service - potom

Připravili jsme webové stránky a navrhli firemní identitu s přívětivou a přátelskou tváří. Zpracovali jsme publikační plán a spustili novou stránku na Facebooku. Díky učiněným krokům se objem zakázek zvýšil o 20% v mimo-sezónním období. Dále jsme také zajistili roznos letáků a spustili jsme reklamu na velkoplošné obrazovce v centru města Plzně, což přineslo další zvýšení zakázek o 10%.

Spektrum nabízených služeb se v dnešní době již rozšířilo o údržbu zahrad, pokládku dlažeb, stavbu oplocení a pergol. Došlo také k celkovému rozšíření společnosti, kdy se počet zaměstnanců od začátku naší spolupráce zdvojnásobil.

Dnes

Global Service - Dnes

Po dvou letech úspěšné spolupráce, jsme se společně se společností Global Service dohodli že aktuální webová prezentace již neodpovídá dynamickému růstu společnosti a je potřeba značku více sjednotit. 

V současné době je tak v přípravě postupné zavádění nové firemní identity, informačního systému pro rychlejší a efektivnější zpracovávání většího množství zakázek. 

Recenze Global Service Kebrdle - klient

Recenze od klienta

Perfektní služba. Rychle, na přímo, kvalitně a přehledně. Jsme velmi spokojení. Mohu vřele doporučit.

Jen Kebrdle

powered by Google
realizace

2019

webová prezentace

Date

20. 1. 2020

Category

Webové stránky